SEA HELP


V priebehu celého obdobia, v ktorom poskytujeme naše služby v Chorvátsku zaisťujú „bezplatný“ servis profesionálni kapitáni so svojimi služobnými loďami. Sea-Help stavia do centra záujmu Vás, našich členov, pretože sa špecializujeme na poruchovú službu na mori. Ako členovia rakúskej spoločnosti Sea-Help GmbH máte právnu istotu. Pomoc a služby našim členom majú pre nás hlavnú prioritu. Bohužiaľ, stále sa musíme postarať aj o nečlenov a tieto služby na základe nášho platného cenníka aj účtovať. V prípade poruchy sa už nemôžete stať členom a naše služby využiť bezplatne, pretože podľa našich Všeobecných podmienok  je pre aktiváciu členstva nevyhnutná 24 h aktivačná lehota. Sea-Help má v súčasnosti 7 vlastných stanovíšť v rámci Chorvátska, jednu základňu v Portoroži (Slo) a 1 základňu v Lignane (It). Tým zabezpečujeme plné pokrytie Jadranu od Benátok po Dubrovník..
 
Naším prianím je mať spokojných členov.
 
                  

Názov služby Popis služby Obsahuje

Příjezd na místo havárie

Členové SeaHelp mohou cestovat na místo nehody zdarma. Cestování nečlenům bude účtováno podle aktuálního ceníku SeaHelp.

Odtah do nejbližší opravny nebo nejbližšímu jeřábu

Odtah lodě z místa havárie do nejbližšího přístavu nebo k jeřábu je pro každého člena ZDARMA. Nebude-li zde oprava možná, bude další odtah zpoplatněn.

Start pomocí vnějšího zdroje

Při problémech se startem bude každému členu ZDARMA loď na místě nastartována z našeho zdroje.

Stažení při lehkém nasednutí

Každý člen SeaHelp bude z místa havárie ZDARMA stažen. O lehké nasednutí jde v případě, že loď nevystupuje z vody více jak 10cm oproti normálnímu stavu a po stažení je schopna samostatné plavby.

Uvolnění lan z propeleru

Každému členu SeaHelp budou ZDARMA uvolněna lana z propeleru. Tato služba je poskytována pouze mimo maríny.

Přivezení 20l paliva

Každému členu SeaHelp bude na místo havárie ZDARMA přivezeno palivo (nafta nebo benzín) o objemu do 20l.

Poradenství k revíru a počasí

Naši kapitáni na HotLine mají neustálý přehled o vývoji počasí. Tyto aktuální informace přeají členům SeaHelp ZDARMA. Právě tak informace o revíru a službách na pobřeží budou našim členům předány ZDARMA.

Přeprava osob

Každý člen SeaHelp a jeho posádka má právo být (1x ročně!)
jedenkrát ročně ZDARMA přepraven z lodě na pevninu do nejbližšího přístavu. V případě zranění nebo onemocnění organizuje SeaHelp prostřednictvím své centrály přes SAR přepravu osoby k sanitce. SeaHelp není záchranářská organizace, zajišťuje pouze přepravu.

Zvýhodněné služby partnerů

Členové SeaHelp získají oproti předložení své členské karty zvýhodnění při nákupu u benzinky, elektrokola, fotovýbavy a mnoha dalších položek.

Přivezení náhradních dílů

Obstarání potřebných náhradních dílů a jejich dodání pokud jsou nutné pro další bezpečnou plavbu lodě člena (díl musí být zaplacen na místě v hotovosti v místní měně). U dodávek náhradních dílů, které nejsou pro další plavbu potřeba bude vyžadována platba za dodání podle platného ceníku SeaHelp.

Výhodná výše pojistného při uzavření SeaHelp pojištění lodí

V případě našeho pojištění se nejedná vždy jen o porovnání ceny za pojistné. Jde i o to porozumět přesně požadavkům každého klienta.

Odtah marína-marína 30Nm

Někdy je možné získat víc: Kdo z osobních důvodů upřednostňuje jiný než nejbližší přístav, toho SeaHelp odtáhne až o 30 Nm dál.

Jazyková podpora DE-HR

Úřední řeč v Chorvatsku je chorvatština. Pokud by došlo k jazykovým problémům při komunikaci, je tu naše pomoc s tlumočením po telefonu.

Uvolnění uvázlých kotev

Uvázne-li vaše kotva v sedmi metrové hloubce, pomohou naši profesionální potápěči. Ne každý skipper se dokáže do této hloubky bez vybavení potopit.

Zdravotnická podpora na telefonu

Dojde-li k zdravotním potížím na palubě, je rozhodující každá minuta. Do příjezdu lékařské pomoci pomůže radou vyškolený záchranář na telefonu.

 

                                                          

               POISTENIE SEA HELP -si môžete uzatvoriť u nás na počkanie. Viac infomácii získate na 0421 0905 301 207 alebo na emaili petra@donaumarine.com

 

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE TU

Partneri